Kdo smo

KDO SMO 


Centrala

Tel. +386 5 3643660

Fax +386 5 36 43 664

Email: info@metaldesign.si

_________________________________________________________

Direktor

Pavel Curk, dipl. inž.


Skrbnik ključnih strank

Dr. Polona Curk

Email: polona@metaldesign.si


Poslovni sekretar in računovodstvo

Darja Fabjan

Tel +386 5 3643660

Email: darja@metaldesign.si


Vodja komerciale

Lucija Turel

Tel +386 5 3643662

Email: lucija@metaldesign.si


Vodja proizvodnje

Nejc Pregelj

Tel +386 5 3643666

Email: nejc@metaldesign.si


Vodja informatike

Dr. Marko Pregeljc

Tel +386 0590 99 751

Email: m.pregeljc@metaldesign.si


Vodja razvoja

Semir Bašić

Tel +386 5 3643663

Email: semir@metaldesign.si


Varnost

Marley

Marley

 

Metal Design uporablja piškotke, s katerimi zagotavljamo varno in boljšo uporabo strani. Več informacij in nastavitve piškotkov najdete na povezavi.
x